Звіт за роботу у липні - “ДомКом” у Кривому Розі - Домком Кривий Ріг
19507
post-template-default,single,single-post,postid-19507,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Звіт за роботу у липні – “ДомКом” у Кривому Розі

Звіт за роботу у липні – “ДомКом” у Кривому Розі

Керуюча компанія “ДомКом” в Кривому Розі працює для того, щоб життя у багатоквартирних будинках було комфортним: щоб водопостачання, електропостачання, опалення в зимовий період, водовідведення працювало безперебійно. Пропонуємо до уваги мешканців звіт за липень.

За липень до компанії надійшло 648 різноманітних заявок, які виконані на 100%.

Тематика заявок:

161 – технічний огляд мереж електропостачання

139 – роботи на мережах центрального опалення в рамках підготовки до опалювального сезону

37 – димовентиляційна система

37 – холодне водопостачання

29 – клінінг

14 – дератизація/дезінсекція

та інші.

Допомога місту

На жаль, на початку минулого місяця місто зазнало ворожого обстрілу, тож деякі будинки постраждали внаслідок цього. Серед цих будинків не було тих, що обслуговуються в “ДомКом”, але при ліквідації наслідків обстрілу виникла нехватка штапиків (кріплення для скла в дерев’яних вікнах), тож компанія надала матеріали із власних запасів. 

Минулого місяця працівники компанії “ДомКом” допомогли з ліквідацією аварії – пориву трубопроводу водопостачання в лікарні, де лікуються, в тому числі, наші дорогі захисники – військові.

Також компанія долучилась до прокладення труби для відведення дощових вод на вул. Мусоргського та до впорядкування території скверу ім. Б.Хмельницького.

Ці роботи не входять у вартість обслуговування багатоквартирних будинків і були виконані за кошти керуючої компанії в якості допомоги рідному місту в непростий час.   

Планові роботи

В будинках міста виконували ремонт шиферних та рулонних покрівель, дератизацію, дезінсекцію, ремонти фасадів, ревізію електрощитових, заміну водостічних труб, ремонт димовентиляційних каналів. На прохання мешканців одного з будинків згідно з протоколом провели оштукатурювання підвального приміщення. Ремонти в багатоквартирних будинках виконуються за рахунок накопичених на будинку коштів. 

Двірники проводять прибирання прибудинкових територій та косіння трави за графіком.

Аварійна служба працює без змін – в режимі 24/7. Якщо у вас сталася аварія в будинку, ви можете звернутися по допомогу навіть в комендантську годину за номером +38067 6362 768.

Керуюча компанія “ДомКом” у Кривому Розі