Сквер "Поляна казок" - Домком Кривий Ріг
18244
post-template-default,single,single-post,postid-18244,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Сквер “Поляна казок”

Сквер “Поляна казок”

Одним затишним сквером в нашому славному місті стало більше! Тепер, на перетині вулиць 20-го Партз’їзду та Кропивницького (недалеко від зупинки громадського транспорту «Гірник»), замість гір сміття і старих руїн красується оновлений сквер “Поляна Казок”!

Реалізація проекту стала можлива завдяки прийнятій Групою Метінвест програмі «Місто нашими руками». А ось сама реконструкція скверу здійснювалася руками працівників ТОВ “Керуюча Компанія” ДОМ.КОМ “. Працівники керуючої компанії« Дім. Ком »виконали на об’єкті великий обсяг будівельних та ремонтних робіт, відновили освітлення, поклали тротуарну плитку, одним словом, створили для людей комфортний куточок для відпочинку. Семеро співробітників, включаючи директора компанії Карого Івана, були нагороджені грамотами за активну співпрацю і плідну роботу!

Ми просимо місцевих жителів дбайливо ставитися до зробленого для них і запрошуємо вас і ваші родини отримати заряд позитиву відвідавши оновлений сквер “Поляна Казок”

{gallery}/news/2014.07.02{/gallery}