Встановлення LED-освітлення - Домком Кривий Ріг
18247
post-template-default,single,single-post,postid-18247,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Встановлення LED-освітлення

Встановлення LED-освітлення

В рамках урядової програми з енергозбереження Керуючою Компанією “Дом.Ком” в мережах енергопостачання житлових будинків почалося впровадження енергозберігаючих технологій.

Зокрема, в житловому будинку №51 по вулиці Ватутіна замість морально і фізично застарілих ламп накалювання на висвітленні сходових кліток були встановлені економічні світлодіоди з сучасними плафонами в антивандальному виконанні.

Протягом звітного місяця буде проведено аналіз економії енергоресурсів за показниками приладу обліку електроенергії в кіловат годинах.

Дана економія теоретично вже прорахована і досить відчутна. У цьому переконаються незабаром і мешканці будинку №51 по вулиці Ватутіна.

Керуюча Компанія “Дом.Ком” готова надати послугу по заміні під’їздного освітлення на LED-світильники в будинках житлового фонду, в яких встановлені прилади обліку електроенергії.

Мешканці будинків,які звернулися, від цього тільки виграють.

Чекаємо Вас за адресою:

вул. Мусоргського, 15А
з 8.00 до 17.00 з понеділка по четвер
з 8.00 до 16.00 у п’ятницю

{gallery}/news/2015.02.04{/gallery}