П О В І Д О М Л Е Н Н Я - Домком Кривий Ріг
18409
post-template-default,single,single-post,postid-18409,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

ПОВІДОМЛЕННЯ про намір здійснити зміну тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ТОВ «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ДОМ.КОМ»

На виконання наказу Мінрегіону України від 30.07.2012 № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальної громади», ТОВ «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ДОМ.КОМ», як  виконавець послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій,   інформує про намір здійснити зміну тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Зміна  тарифів  викликана необхідністю приведення їх до економічно обґрунтованого рівня для забезпечення кваліфікованого, якісного, гарантованого обслуговування та ремонту житлового фонду, його технічного обладнання, дотримання санітарного стану прибудинкових територій для створення мешканцям будинків належних та безпечних умов проживання.

О Б Г Р У Н Т У В А Н Н Я 

необхідності встановлення нових економічно обґрунтованих тарифів на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

Тарифи на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для мешканців Покровського району м. Кривого Рогу, були затверджені Криворізькою міською радою ще  в 2011 році. За цей час (6 років) відбулися значні зміни економічних складових тарифів, проте коригування розміру тарифів згідно законодавства жодного разу не відбувалось. 

Обґрунтуванням встановлення нових тарифів є значне зростання основних складових тарифу у зв’язку з збільшенням розміру мінімальної заробітної плати, вартості матеріальних та паливно-енергетичних ресурсів, підвищення урядом тарифів на електроенергію, газ, опалення:

  • розмір мінімальної заробітної плати – на 318,7% (від 1004 грн до 3200 грн);
  • розмір тарифу на електричну енергію – на 460,5% (від 0,36 грн за 1кВт до 1,68 грн);
  • вартість технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації – на 152%;
  • вартість матеріально-технічних цінностей – на 250-300%.

Тому діючий тариф є економічно необґрунтований та унеможливлює утримання житлових будинків та прибудинкової території в належному стані та своєчасне виконання робіт з поточного ремонту конструктивних елементів та внутрішньобудинкових систем житлового фонду. 

Зазначимо, що розмір середньозваженого тарифу з утримання будинків та прибудинкових територій, пропонований для затвердження склав 4,2343 грн. (з ПДВ) за 1 кв.м загальної площі. Середньозважений діючий тариф становить 2,7201 грн/м2. Таким чином, відсоток підвищення тарифу складає 55,7 %. 

Враховуючи вищевикладене, виникла об’єктивна необхідність перегляду тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Розрахунок пропонованих тарифів виконано відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою КМУ від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги». Тарифи розраховані окремо по кожному будинку житлового фонду, в залежності від рівня технічного обладнання будинку, переліку послуг тощо.

Перелік послуг, що входять до складу тарифів, періодичність їх надання та розмір тарифів по кожному будинку окремо розміщені на сайті Криворізької міської ради, сайті ТОВ «Керуюча компанія «ДОМ.КОМ» та під’їздах будинків. 

Детальніше з переліком послуг, що входять до складу тарифів, періодичністю їх надання, структурою та розміром тарифів по кожному будинку окремо, Ви  можете ознайомитися нижче.

* Тарифи згруповано в алфавітному порядку за назвами вулиць:

Перелік будинків по вулицям, назва яких починається на літеру “А”

Перелік будинків по вулицям, назва яких починається на літеру “Б”

Перелік будинків по вулицям, назва яких починається на літеру “В”

Перелік будинків по вулицям, назва яких починається на літеру “Г”

Перелік будинків по вулицям, назва яких починається на літеру “Е”

Перелік будинків по вулицям, назва яких починається на літеру “K”

Перелік будинків по вулицям, назва яких починається на літеру “І”

Перелік будинків по вулицям, назва яких починається на літеру “Л”

Перелік будинків по вулицям, назва яких починається на літеру “М”

Перелік будинків по вулицям, назва яких починається на літеру “Н”

Перелік будинків по вулицям, назва яких починається на літеру “П”

Перелік будинків по вулицям, назва яких починається на літеру “Р”

Перелік будинків по вулицям, назва яких починається на літеру “С”

Перелік будинків по вулицям, назва яких починається на літеру “T”

Перелік будинків по вулицям, назва яких починається на літеру “У”

Перелік будинків по вулицям, назва яких починається на літеру “Ш”

Перелік будинків по вулицям, назва яких починається на літеру “Щ”

 

Зауваження та пропозиції з питань, що стосуються розміру тарифів приймаються на адресу ТОВ «Керуюча Компанія «ДОМ.КОМ»: 50053, м. Кривий Ріг,  вул. Мусоргського,15А,  або за телефоном 401-02-83 включно до 28.03.2017 року.