Об’ява про програму ТЕПЛИЙ ДІМ! - Домком Кривий Ріг
18469
post-template-default,single,single-post,postid-18469,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Об’ява про програму ТЕПЛИЙ ДІМ!

Об’ява про програму ТЕПЛИЙ ДІМ!

 Наступний конкурс за програмою «Теплий дім» на друге півріччя 2017 року

У 2016 році була запущена програма «Теплий дім», за якою місто допомагає мешканцям ремонтувати й утеплювати їх будинки. Жителі самі визначають обсяги робіт і скільки це буде коштувати. Кожний житловий будинок може взяти участь у відкритому конкурсі. За підсумками першого півріччя 2017 року переможцями по ТОВ « КК « Дом. Ком» стали 7 будинків. У них відремонтують  вікна й двері в під’їздах. Основну частину фінансування бере на себе місто, внесок мешканців – до 3 %.

Наступний конкурс за програмою «Теплий дім» заплановано на друге півріччя 2017 року. За інформацією про програму «Теплий дім» та умовами конкурсу городяни можуть звертатися до управителів житлових будинків. Повна заміна вікон  та дверей у під’їздах на металопластикові,теплова ізоляція трубопроводів  – такі зміни чекають на будинок, який  стане одним із переможців програми “Теплий дім”. Серед умов до учасників конкурсу – найменші борги за комунальні послуги та найбільша кількість зібраних власних коштів для співфінансування проектів.

Запрошуємо Вас на загальні збори мешканців, які відбудуться 11.10.2017 о 16-00  год. за адресою : вул. Мусоргського 15А.

Адміністрація ТОВ «КК»Дом.Ком»