Виконання робіт по програмі Теплий дім - Домком Кривий Ріг
18473
post-template-default,single,single-post,postid-18473,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Виконання робіт по програмі Теплий дім

Виконання робіт по програмі Теплий дім

 Виконання робіт по програмі «Теплий дім»

В рамках реалізації Програми «Теплий дім» виконуються роботи по заміні вікон та дверей в місцях загального користування в будинках-переможцях конкурсу проектів «Теплий дім» за адресами: вул. Ватутіна б.61;вул. Кропивницького б.60; вул. Міжпланетна б.10,12; вул. Калантая б.24; вул. Ракітіна б.12,13, яким ТОВ «Керуюча Компанія «Дом.Ком», як Управитель багатоквартирних будинків, надає послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в Покровському районі.

Заміна вікон та дверей на енергозберігаючі – це не тільки зміна естетичного вигляду житлового будинку, а є одним з основних джерел зберігання тепла в будинку (понад 24% економії).

З метою реалізації Програми «Теплий дім», ТОВ «Керуюча Компанія «Дом.Ком» проведено роз’яснювальну роботу з співвласниками житлових будинків щодо енергозбереження у разі встановлення на сходових клітинах в місцях загального користування енергозберігаючих вікон та дверей.

Вони мають високі показники по тепло-і звукоізоляції, не вимагають спеціального догляду, і додаткової обробки. Вікна та двері зберігають первісне фарбування на час усього строку експлуатації. Коефіцієнт теплопровідності металопластика становить 0,15-0,20 Вт,що дозволить підвищити температуру в приміщенні в середньому на 5ºС.

ТОВ «Керуюча компанія» Дом. Ком», як Управитель багатоквартирних будинків переконано, що запровадження заходів з енергозбереження забезпечить підвищення рівня комфорту проживання мешканців у багатоквартирних будинках.

З 01 листопада 2017р. в Кривому Розі в черговий раз стартує конкурс «Теплийдім». Запрошуємо Вас прийняти участь в конкурсі.

Представникам будинкових комітетів з питань участі у конкурсі звертатися за адресою: вул. Мусоргського б.15А.

 

ТОВ «Керуюча Компанія «Дом.Ком»

{gallery}/news/17.10.2017/{/gallery}