Оголошення для співвласників які обрали ТОВ «Керуюча Компанія «Дом.Ком» управителем - Домком Кривий Ріг
18539
post-template-default,single,single-post,postid-18539,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Оголошення для співвласників які обрали ТОВ «Керуюча Компанія «Дом.Ком» управителем

Оголошення для співвласників які обрали ТОВ «Керуюча Компанія «Дом.Ком» управителем

 Оголошення для співвласників які обрали ТОВ «Керуюча Компанія «Дом.Ком» управителем відповідно Закону України «Про особливості здійснення право власності в багатоквартирному будинку»

 

 

Шановні співвласники багатоквартирного будинку !

 

          Останнім часом на адресу ТОВ «Керуюча компанія «ДОМ.КОМ» надходять повідомлення про те, що невідомими особами у Покровському районі розповсюджується неправдива інформація що починаючи 10.06.2018 року –  після введення в дію Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (реєстр. № 2189-19 від 09.11.2017), будинки які прийняли рішення щодо форми управління відповідно до ЗУ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (надалі – Закон №  417)  будуть позбавлені можливості отримувати послуги з управління багатоквартирним будинком (на сьогодні це послуга з утримання будинку і споруд та прибудинкової території).

          Офіційно повідомляємо, що відповідна інформація не відповідає дійсності та суперечить нормам ЗУ «Про житлово- комунальні послуги» (№ 2189-19), адже ті будинки які визначились з формою управління, обрали наше підприємство Управителем  та  офіційно зареєстрували дану інформацію у виконавчому комітеті Криворізької міської ради, знаходяться поза зоною ризику, так як Підприємство як управитель згідно рішення співвласників на законних підставах після 10.06.2018 року буде здійснювати обслуговування Вашого будинку.

          Таким чином, у разі якщо до співвласників Вашого будинку, від невідомих осіб буде надходити неправдивої інформація стосовно того, що співвласники Вашого будинку не будуть отримувати послуги та пільги,  просимо не звертати увагу на такі повідомлення,так як останні є недостовірними, хибними та ні чим не підтвердженими. Натомість Ви можете самостійно ознайомитись з ЗУ Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (реєстр. № 2189-19 від 09.11.2017) який жодним чином не створює загрози для будинків які вже прийняли рішення щодо форми управління.

Звертаємо увагу на те, що мотиви розповсюджувачів зазначеної інформації підприємству не відомі тому, просимо бути обережними!

У разі виникнення будь-яких питань просимо звертатися на адресу ТОВ «Керуюча компанія «ДОМ.КОМ»:м. Кривий Ріг, вул. Мусоргського, буд. 15А або за телефоном: тел. 401-02-83; 401-41-80; 401-41-90.

З повагою,

Адміністрація

ТОВ «Керуюча Компанія «ДОМ.КОМ»