Чому необхідно оплачувати послуги ТОВ КК «Дом.Ком» - Домком Кривий Ріг
19362
post-template-default,single,single-post,postid-19362,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Чому необхідно оплачувати послуги ТОВ КК «Дом.Ком»

Чому необхідно оплачувати послуги ТОВ КК «Дом.Ком»

Введення карантину та заходів з обмеження не звільняють споживачів від необхідності своєчасної оплати  послуг з Управління БКБ. Існує велика ймовірність, що карантин в України триватиме значно більше, ніж один місяць. Весь цей час двірники  прибиратимуть та дезінфікуватимуть під’їзди, будуть працювати в звичайному режимі ліфти, буде забезпечено вивезення сміття та справність каналізації у будинку. Це роблять люди, які мають отримувати заробітну плату. У разі несплати цих послуг, жодне підприємство,  яке їх надає, не зможе забезпечити їх якість і безперервність. Просто через нестачу коштів. І наше підприємство не виняток.

Пандемія мине. А борги примножаться. І співвласникам доведеться зустрітися з усіма наслідками своєї бездіяльності: брудним під’їздом, непрацюючим ліфтом та аварійними ситуаціями, на які ніхто не буде реагувати.

Краще в складний час не накопичувати борги, а навпаки – вчасно оплачувати послуги (а при можливості – здійснити авансовий платіж) ТОВ КК «Дом.Ком». При цьому бережіть себе, лишаючись вдома – сплачуйте за послуги онлайн. Допоможіть своїм сусідам – людям похилого віку, що не мають технічної можливості, також здійснити онлайн розрахунки за послуги.

Згуртуватися і спільно пережити нелегкий період, зробити життя в наших домівках комфортним і безпечним – наша першочергова задача в умовах сьогодення. І ми, колектив ТОВ КК «Дом.Ком», щодня піклуємося про Вас і розраховуємо на вашу підтримку і порозуміння. Адже разом ми сила!