УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС ПРОЄКТІВ «ТЕПЛИЙ ДІМ» - Домком Кривий Ріг
19458
post-template-default,single,single-post,postid-19458,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС ПРОЄКТІВ «ТЕПЛИЙ ДІМ»

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС ПРОЄКТІВ «ТЕПЛИЙ ДІМ»

На виконання рішення міської ради від 29.12.2011 №862 «Про затвердження Програми «Теплий дім» щодо виконання заходів з енергозбереження в багатоквартирних будинках для їх співвласників у   м. Кривому Розі на 2012 – 2021 роки» та Положення про конкурс «Теплий дім», затвердженого рішеннями виконкому міської ради від 10.08.2016 №338, зі змінами, конкурсною комісією вирішено розпочати конкурс проєктів «Теплий дім».


Конкурс розпочинається з 19.01.2021.
Конкурсні пропозиції приймаються до 19.02.2021 до 16.30.
Для участі в конкурсі співвласники – мешканці багатоквартирних будинків на загальних зборах вирішують питання щодо уповноваження для участі управителя; особи від житлового будинку під час укладання договору на виконання заходів з енергозбереження; визначають розмір співфінансування за рахунок співвласників та обирають вид енергозбереження:

– ремонт та ізоляція внутрішньобудинкових мереж центрального опалення;

– заміна вікон і дверей у місцях загального користування;

– утеплення стін будинків та підвальних приміщень;

– виконання капітальних ремонтів міжпанельних швів, покрівель з їх утепленням;

– модернізація систем електропостачання багатоквартирного будинку із заміною електрощитових і внутрішньої електропроводки.

Фінансування реалізації проєктів з енергозбереження багатоквартирних  будинках  для  співвласників  багатоквартирного  будинку здійснюється коштом міського бюджету та за рахунок співфінансування коштів співвласників зазначених будинків.

Переможці конкурсу визначаються конкурсною комісією за кількістю набраних балів.
Оцінювання проводяться за бальною системою. Максимальна кількість балів – 100, яка складається:

– мінімального розміру заборгованості за житлово-комунальні послуги в перерахунку на 1м2 на загальної площі – до 50 балів;
– найбільшого розміру співфінансування від співвласників багатоквартирного будинку на заходи з енергозбереження, розрахований на 1м2 площі квартир та нежитлових приміщень будинку – до 50 балів.


В березні місяці 2021 року планується оприлюднити інформацію про переможців конкурсу на офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету в мережі Інтернет.
Реалізацію проєктів – переможців заплановано здійснити у 2021 році.
З питань участі у конкурсі просимо звертатись:
тел тел. 067-577-27-65

тел. 096-466-29-11
З повагою ТОВ “КК ДОМКОМ”