Звіт за роботу у квітні - “ДомКом” у Кривому Розі - Домком Кривий Ріг
19474
post-template-default,single,single-post,postid-19474,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Звіт за роботу у квітні – “ДомКом” у Кривому Розі

Звіт за роботу у квітні – “ДомКом” у Кривому Розі

Одна з найбільш помітних змін у житті Кривого Рогу, крім постійних сирен, звісно – комендантська година. Під час неї громадянам з домівок виходити не можна, крім випадків, коли лунає тривога і необхідно пройти в укриття. Аварійна служба “ДомКом” працює 24/7, навіть попри комендантську годину, адже це працівники критичної інфраструктури. За цей місяць мешканці встигли переконатись, що з аваріями сам на сам не лишаться. Наші слюсарі та електрики ліквідовували аварійні ситуації, прочищали труби каналізації, електрики відновлювали освітлення. Аварійні заявки виконуються на 100%. Якщо вам потрібна допомога, звертайтесь за номером +380676362768 – цілодобово!

Прибирання прибудинкових територій, а також підвалів будинків, які використовуються в якості укриття, виконується за графіком. Крім цього наші працівники в квітні вивозили гілки та листя з газонів наших мешканців.

Крім звичайної роботи працівники “ДомКом” – двірники і керівники, і інші працівники – взяли участь у великому суботнику в Кривому Розі. Під час толоки прибирали не лише прибудинкові території, але і сквери, щоб зробити улюблене місто чистим і охайним. Попри війну, містяни доклали багато зусиль, щоб атмосфера в місті була весняною і спокійною. Ми віримо в перемогу і вважаємо, що охайні вулиці і сквери – важлива складова для правильного настрою містян та оптимізму. 

Прийом в офісі не проводиться, але ми на зв’язку з вами 24/7. В разі потреби телефонуйте за номером +380676362768.

Ми вдячні кожному, хто в такий час сплачує за послугу управління і тим самим дозволяє нашим працівникам отримувати зарплату та закуповувати необхідний матеріал.

Разом подолаємо всі труднощі!