Мережі опалення в будинках, що обслуговує “ДомКом”, заповнені на 100% - Домком Кривий Ріг
19567
post-template-default,single,single-post,postid-19567,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Мережі опалення в будинках, що обслуговує “ДомКом”, заповнені на 100%

Мережі опалення в будинках, що обслуговує “ДомКом”, заповнені на 100%

Як повідомляють в офісі керуючої компанії “ДомКом” у м.Кривий Ріг, система опалення в будинках вже заповнена. Що це означає для мешканців будинків?

Цьогоріч підготовка до зими – максимально відповідальна. Всі ми чули припущення, що опалювальний сезон через цинічні дії ворога може пройти з певними складнощами. Саме тому кожен має підготуватись на своєму рівні і зробити все можливе, щоб зима була для криворіжців без проблем. 

Один з етапів підготовки до старту опалювального сезону – це заповнення будинкових мереж теплопостачання водою. Далі, коли настане час і запрацюють міські котельні, слюсарям залишиться лише відкрити засувки на будинкових мережах, щоб гарячий теплоносій заповнив батареї в оселях.

На сьогоднішній день внутрішньобудинкові мережі всіх будинків – заповнені. Мешканцям слід бути уважними. Якщо ви виявили необхідність провести терміново ремонт на внутрішньоквартирних мережах, в жодному разі не починайте, не порадившись із представниками керуючої компанії, щоб вода, що наповнює мережі, не нашкодила вашому майну та майну ваших сусідів. Щоб залишити заявку, в тому числі аварійну, ви можете звернутись до керуючої компанії “ДомКом” за номером +380676362768, ми на зв’язку з криворіжцями 24/7.

На нашому сайті ви можете знайти поради щодо підготовки оселі до зими. Ми зібрали їх для вас, щоб ви могли пройти зимовий період максимально комфортно, а у вашій оселі завжди було тепло і затишно.

Якщо вам необхідна допомога у виконанні робіт на мережах в квартирі, ви можете звернутись до фахівців “ДомКом”. Наприклад, якщо ви мешканець верхнього поверха – дев’ятого, п’ятого, і бажаєте встановити скидачі повітря – крани Маєвського, ви  можете залишити заявку в керуючу компанію “ДомКом”, спеціалісти якої можуть вам допомогти.

Пам’ятайте, що заявки на роботи всередині квартир не входять у вартість обслуговування багатоквартирного будинку, тому оплачуються окремо.