До снігу готові - “ДомКом” в Кривому Розі має все необхідне для сезонних робіт - Домком Кривий Ріг
19583
post-template-default,single,single-post,postid-19583,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

До снігу готові – “ДомКом” в Кривому Розі має все необхідне для сезонних робіт

До снігу готові – “ДомКом” в Кривому Розі має все необхідне для сезонних робіт

Днями в багатьох регіонах України зривався перший сніжок. Синоптики прогнозують зміни в погоді і в нашому місті. Тим часом в керуючій компанії “ДомКом” в Кривому Розі повідомили, що вже підготували 35 тонн посипкового матеріалу, ще 15 – закуповується. В компанії є весь необхідний інвентар та технічне оснащення. 

“ДомКом” обслуговує близько 200 будинків в Кривому Розі, такого тоннажу посипкового матеріалу має вистачити на всю зиму, навіть якщо погода буде суворою. Також в арсеналі компанії є два трактори, які обов’язково використовуються при інтенсивних снігопадах. В компанії запевнили, що водії матимуть спеціальні дозволи, щоб за потреби  мати змогу прибирати сніг навіть в комендантську годину, щоб після її завершення криворіжці могли комфортно ходити чистими вулицями. Для прибирання снігу використовують два трактори моделі “Авант”.

Всі двірники мають необхідний інвентар: спеціальні лопати, льодоруби, мітли – в залежності від інтенсивності снігопаду. 

Під час боротьби зі снігом керуюча компанія співпрацюватиме з міською владою, яка зі своєї сторони щорічно перевіряє, щоб сніг було прибрано у всіх дворах, на тротуарах та на зупиночних комплексах, що прилягають до прибудинкових територій будинків, якими опікується “ДомКом”. В разі потреби залишити заявку можна за номером гарячої лінії “ДомКом” +380676362768. Ми на зв’язку цілодобово!