Звіт за роботу у листопаді - “ДомКом” у Кривому Розі - Домком Кривий Ріг
19589
post-template-default,single,single-post,postid-19589,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Звіт за роботу у листопаді – “ДомКом” у Кривому Розі

Звіт за роботу у листопаді – “ДомКом” у Кривому Розі

Керуюча компанія “ДомКом” в Кривому Розі працює для того, щоб життя у багатоквартирних будинках було комфортним: щоб водопостачання, електропостачання, опалення, водовідведення працювало безперебійно. Пропонуємо до уваги мешканців звіт за листопад.

За листопад до компанії надійшло 1151 заявка, виконані на  96%.

Тематика заявок:

  • Центральне опалення – 612
  • Технічний огляд електромереж – 172
  • Каналізація – 95
  • Холодне водопостачання – 58
  • Електропостачання в місцях загального користування – 13
  • Клінінг – 14
  • Ремонт покрівлі – 13
  • Димовентиляційні канали – 25
  • та інші.

Працівники керуючої компанії “ДомКом” разом з усіма криворіжцями переживають за наших захисників і бажає їм перемоги. Тому наші фахівці допомогли одній з лікарень, де лікуються в тому числі наші оборонці, і провели ремонт мережі опалення.  

У листопаді енергосистема країни стикнулася із серйозними випробуваннями через ворожі атаки. Фахівці “ДомКом”виконували технічний огляд електромереж в будинках, щоб по можливості мінімізувати аварії. 

Також електрики замінювали лампочки, проводили профілактичні заходи, виконували заявки мешканців.

Муляри-штукатури виконали ремонт цоколя. Спочатку старе покриття зняли, зосереджуючись на штукатурці, що вже відлущувалась, потім виконали новий шар штукатурки і фарбування.

Виконувався ремонт міжпанельних швів. Це важлива робота для комфортного проходження осінньо-зимового періоду.

Слюсарі проводили невідкладні роботи на мережах – ремонт і заміна мереж гарячого водопостачання, центрального опалення будинків. Всі ремонти в багатоквартирних будинках виконуються за рахунок накопичених на будинку коштів. 

Аварійна служба працює без змін – в режимі 24/7. Якщо у вас сталася аварія в будинку, ви можете звернутися по допомогу навіть в комендантську годину за номером +38067 6362 768.

Одна з сезонних робіт цього листопада – кронування дерев та обрізування гілок. Також в розпалі роботи про прибиранню опалого листя з пішохідних доріжок. Двірники виконують прибирання прибудинкових територій та під’їздів за графіком. Наша служба клінінгу готова зустрічати зиму – підготовлена суміш для посипки ожеледі, двірники мають необхідний інвентар. В компанії є також два трактори для розчистки снігу.

Ми залишаємось з вами в складні часи і намагаємось в міру наших можливостей зробити їх трохи більш комфортними. Ваша керуюча компанія “ДомКом” в Кривом Розі 

Керуюча компанія “ДомКом” у Кривому Розі