Звіт за роботу у березні 2023 р. - “ДомКом” у Кривому Розі - Домком Кривий Ріг
19652
post-template-default,single,single-post,postid-19652,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Звіт за роботу у березні 2023 р. – “ДомКом” у Кривому Розі

Звіт за роботу у березні 2023 р. – “ДомКом” у Кривому Розі

Керуюча компанія “ДомКом” в Кривому Розі працює для того, щоб життя у багатоквартирних будинках було комфортним: щоб водопостачання, електропостачання, опалення, водовідведення працювало безперебійно. Пропонуємо до уваги мешканців звіт за березень.

За березень до компанії надійшло 718 заявок, виконані на  96%. З них 180 – аварійні, виконані на 100%.

Тематика заявок:

  • Центральне опалення – 224
    Електропостачання – 166
  • Каналізація – 127
  • Холодне водопостачання – 40
  • Димовентиляційні канали – 34 та інші.

Серед 180 аварійних заявок аж 103 стосувалась роботи каналізації. Нагадуємо, що уникнути аварій на каналізації можна, дотримуючись простих правил – не можна викидати в унітаз сміття, залишки їжі, жир, наповнювачі для туалету ваших домашніх улюбленців, засоби гігієни, памперси тощо. Таким чином, не буде відбуватись засмічення і термін експлуатації труб каналізації значно продовжиться.

В березні висотники відкрили сезон покрівельних робіт – відремонтували більше 300 м.кв. руберойду.  Для того, щоб така робота відбулась, передусім треба заявка мешканця про те, що дах протікає. Звісно, майстри компанії проводять регулярні огляди будинку, але чим раніше надійде інформація, тим швидше буде вирішена проблема. Будь ласка, не зволікайте, якщо виникла проблема, залиште заявку за номером цілодобового колл-центру “ДомКом” в Кривому Розі +380676362768.

Ще одним важливим фактором для проведення ремонтних робіт є накопичення на будинку. Якщо за адресою немає накопичень, а навпаки, назбирались борги, то закупити матеріал, оплатити роботу фахівців стає непростою задачею. “ДомКом” вдячний кожному, хто в такий час сплачує за послугу управління.

Слюсарі проводили невідкладні роботи на мережах – ремонт і заміна мереж гарячого водопостачання, центрального опалення будинків. Всі ремонти в багатоквартирних будинках виконуються за рахунок накопичених на будинку коштів. 

Аварійна служба працює без змін – в режимі 24/7. Якщо у вас сталася аварія в будинку, ви можете звернутися по допомогу навіть в комендантську годину за номером +38067 6362 768.

Ми залишаємось з вами в складні часи і намагаємось в міру наших можливостей зробити їх трохи більш комфортними. Дякуємо кожному, хто вчасно оплачує послугу управління. Це дає можливість оплачувати роботу наших фахівців та закуповувати необхідні матеріали та інвентар та піклуватись про багатоквартирні будинки.  

Працівники керуючої компанії “ДомКом” разом з усіма криворіжцями переживають труднощі воєнного часу і допомагають місту по мірі можливостей. Віримо в Перемогу!

Керуюча компанія “ДомКом” у Кривому Розі